Leden

Van Galen B.V.

www.vangalen-rvs.nl

 

Contactpersoon: Rob van Galen

Adres: 2e Loswal 17-21

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: rob@vangalenbv.nl

.

Van Haren Sport

www.vanharensport.nl

 

Contactpersoon: Bert van Haren

Adres: Franciscusweg 247

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: Bert@vanharensport.nl

.

Van Poelgeest Hilversum

www.van-poelgeest.nl

 

Contactpersoon: Bas Vernooij

Adres: Franciscusweg 4

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: bas.vernooij@van-poelgeest.nl

.

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties

www.vanzadelhoff.nl

 

Contactpersoon: Ronald van Zadelhoff

Adres: Nieuwe Havenweg 53a

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: ronald@vanzadelhoff.nl

.

VDH Vastgoedmanagement

H. van der Heijden Beheer en Exploitatiemaatschappij B.V.

www.vibubv.nl

 

Contactpersoon: Leon van Ketseren

Adres: M.a. Reinaldaweg 2d

Plaats: Woerden

Tel.: 0348-484010

Mob.:

E-mail: klantenservice@vanderheijdengroep.nl

.

 

Vibu Technisch Buro Hilversum

www.vibubv.nl

 

Contactpersoon: R. van de Visch

Adres: Beresteinseweg 54 D

Plaats: Hilversum

Tel.: 035-6212065

Mob.:

E-mail: raymond@vibubv.nl

.

 

Volvo Buitenweg

www.buitenweg.nl

 

Contactpersoon: W.J. v.d. Burg

Adres: Oscar Romerolaan 1

Plaats: Hilversum

Tel.: 035-6234570

Mob.:

E-mail: wburg@buitenweg.nl

.

VV Altius

www.altius.nl

 

Contactpersoon: ..

Adres: Kininelaantje 6-7

Plaats: Hilversum

Tel.: 035-6561730

Mob.:

E-mail: secretaris@altius.nl

.

VVE Woonarken 3e Havenarm

 

 

Contactpersoon: T. van Eijdhoven

Adres: 3e Havenarm 27

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail:

.

W. van Krimpen Holding BV

www.schildersbedrijven.net

 

Contactpersoon: W.J. Booij

Adres: Loosdrechtseweg 202

Plaats: Hilversum

Tel.: 035-6215559

Mob.:

E-mail: wbooij@schildersbedrijven.net

.

Wereld Administratie BV

www.wereldadministratie.nl

 

Contactpersoon: A.L.P. Nieman

Adres: Hoge Naarderweg 5

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: toby@wereldadministratie.nl

.

Werkgevers Servicepunt Gooi en Vechtstreek

 

 

Contactpersoon: Ernst Tukker

Adres: Burgemeester de Bordesstraat 80

Plaats: Bussum

Tel.:

Mob.:

E-mail: e.tukker@wspgv.nl

.

Wiggerts Autowas Service

www.wiggertsautowasservice.nl

 

Contactpersoon: C.J. Wiggerts

Adres: Franciscusweg 6

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: wiggerts@zonnet.nl

.

WÜRTH

www.wurth.nl

 

Contactpersoon: J. de Lange

Adres: 2e Loswal 1A

Plaats: Hilversum

Tel.: 035-5337111

Mob.:

E-mail: hilversum@wurth.nl

.

Xibeo

www.xibeo.nl

 

Contactpersoon: Bouk Slockers

Adres: Kollenbergweg 78A

Plaats: Amsterdam

Tel.:

Mob.: 06-52481463

E-mail: boukslockers@xibeo.nl

Xibeo is gespecialiseerd in service- en onderhoud van gebouwgebonden installaties waarbij de klant centraal staat.

Met een gedreven team van specialisten onderhouden wij de klimaat- en elektrainstallaties. Dit 24/7 toegespitst voor de zakelijker markt.

Energiebesparing is een integraal onderdeel van onze dienstverlening.

Gemiddeld wordt zo’n 15% bespaard op het energieverbruik.

XPO Supply Chain Netherlands Hilversum

www.xpo.com

 

Contactpersoon: Rob Rijnholt

Adres: Nieuwe Havenweg 91

Plaats: Hilversum

Tel.: 088-5881630

Mob.:

E-mail: rob.rijnholt@norbert-dentressangle.com

.

Zin In Broodje, Party & Catering Service Het Hof

www.zinineenbroodje.nl

 

Contactpersoon: Dennis Liu

Adres: 1e Loswal 26

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.:

E-mail: dennis@zinineenbroodje.nl

.

Zuffenhaus B.V.

www.zuffenhaus.nl

 

Contactpersoon: M.G.Zuidervaart

Adres: Nieuwe Havenweg 20-A

Plaats: Hilversum

Tel.:

Mob.: 06-19 993 993

E-mail: mark@zuffenhaus.nl

.

* Bevorderen van onderlinge contacten met meerdere bijeenkomsten per jaar.

 

* Het behartigen van gemeenschappelijke belangen in het industriegebied van uw eigen onderneming.


* Keurmerk Veilig Ondernemen

Ondernemersvereniging Hilversum Zuid West

Postbus 28444

1202LK Hilversum

 

info@ovhilversumzuidwest.nl

 

Telefoonnummer: 0657822894

 

KvK–nummer: 52002489

BTW identificatie nr:NL850258339B01

 

 

 

Protocol camerabewaking | Privacyverklaring | Cookiebeleid

Bestuur:

Bas Brüll, voorzitter

Jeffrey Vreeken, secretaris

Robert de Keizer, penningmeester

Ron Manten, algemeen lid

Eric van der Vegt, algemeen lid

 

Parkmanagement Organisatie:

Parkmanager: Gerrit Mol RSE

parkmanagement@ovhilversumzuidwest.nl

Secretariaat: Minke van Thiel

 

Commissie Duurzaam:

Harco van den Hil

commissieduurzaam@ovhilversumzuidwest.nl

 

Secretariaat:

Front office: Minke van Thiel,

secretariaat@ovhilversumzuidwest.nl

 

Back office: Marion Durieux

Back office: Larissa Mol

 

Side office: Manisch-Creatief